ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
 

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT


Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Evden eve Nakliyat

       Çağımızın olmazsa olmaz özelliklerinden biri olan teknolojik gelişmeler, nakliyecilik ve taşınma konusunda da yardımcımız oluyor. Asansörlü nakliyat dendiği zaman şüphesiz çoğumuzun ilk aklına gelen, eşyalarının herhangi bir hasar almadan, temiz ve hızlıca taşınması geliyor.Eskiden zahmetli ve yorucu olan taşınma işlemleri artık bu çerçevede asansörlü nakliyat ile hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Siz de asansörlü nakliyat nasıl yapılır merak ediyorsanız, gelin sizlere bu kolaylık dolu işlemin tüm detaylarından bahsederek içinizi rahatlatalım.
      Asansörlü Evden eve nakliyat dendiği zaman şüphesiz çoğumuzun ilk aklına gelen, eşyalarının herhangi bir hasar almadan, temiz ve hızlıca taşınmasının nasıl sağlanacağı konusu geliyor. Ancak sizlere sağlamakta olduğumuz nakliye hizmetinde teleskopik asansör sistemlerinden faydalanıyor olmamız, tüm bu endişeleri ortadan kaldırıyor. Bakalım, asansörlü nakliyat eşya taşıma konusunda ne gibi avantaj ve ayrıcalıklar sağlıyor:

Asansörlü Nakliyat Nedir?


       Evinizde profesyonel ekibimiz tarafından ustalıkla demonte edilen ya da korunaklı bir şekilde taşınması için uygun malzemelerle ambalajlanan eşyalarınız, teleskopik yani boy uzunluğu ve yönü ayarlanabilir merdiven formundaki asansörler ile evinizden dışarı alınır. Yükleme işlemi de böylece otomatik olarak sağlanmış olur.
      Yeni adresinize doğru yola çıkılır ve yine aynı hassasiyetle ister şehir içinde ister şehir dışında olsun, yeni adresinize eşyalar güvenle teslim edilir. Alanında uzman ekibimiz yine asansör sistemleri teknolojisinden faydalanarak, eviniz kaçıncı katta olursa olsun, hiçbir hasar olmadan eşyalarınızın çıkarılmasını ve yerleştirilmesini sağlar. Bu esnada size sadece eşyaların olmasını istediğiniz odayı ve konumu göstermek, kolay ve hızlı taşınmanın tadını çıkarmak kalır.

Asansörlü Nakliyat


Evden Eve Nakliyat için Neden Asansörlü Nakliyat Tercih Edilir?

       Özellikle de asansörlü nakliyat İstanbul gibi illerde, bina yüksekliği ve sıklığı düşünüldüğünde, taşımacılığın vazgeçilmez bir yöntemi olarak görülebilir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat firmaları tarafından kullanılan asansörlü taşımacılık sayesinde;

 • Hem taşınılan binadaki hem de çevre binalardaki komşular herhangi bir rahatsızlık duymaz
 • İnsan gücüne duyulan ihtiyacın azalması, maliyeti de azaltır.
 • Gürültü ve kirlenme gibi taşınmaya yönelik endişeler ortadan kalkar.
 • Eşyaların bina dışına alınırken çarpması, kırılması gibi riskler olmadığından, eşyalar daha temiz ve hasarsız taşınabilir.
 • VIP İstanbul nakliyat hizmetleri bu şekilde çok daha hızlı olduğundan, zaman tasarrufu sağlanır.
       Tüm bu kolaylık ve faydaları sağlayabilmek adına sizlere en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Ekibimiz tecrübesi ile sizlere güven sağlarken aynı zamanda yenilikçiliği ile de hayal ettiğiniz rahatlığı sağlamaya çalışmaktadır. Her sene yenilenen, daha farklı türlerdeki eşyaları taşımaya yönelik ekipmanları yakından takip ediyoruz. Bu sayede ihtiyacınız olan ve faydalanmayı hak ettiğiniz teknolojiyi, sizlerin ayağına kadar getiriyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat

İstanbul Evden Eve Asansörlü Nakliyat

       Her ne kadar asansörün kullanıldığı sistemleri güvenilir olarak nitelendiriyor olsak da her evden eve nakliyat firması size aynı hizmeti veremez. Evden eve nakliyat tavsiye, hatta referans gerektiren, güçlü bir çalışma ağına sahip, en büyük garantisi profesyonel hizmetiyle verdiği güven olan bir firma ile gerçekleştirilmelidir.
        Türkiye genelinde sorunsuz şekilde taşınma işlerinizin tamamlanmasını sağlayacak bir firma bulmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Elbette şehirlerarası asansörlü evden eve eşya taşıma hizmetlerinin ne kadar teknik bir konu olduğu düşünülürse, endişeleriniz oldukça anlaşılır. Ancak yollara hakim şoförlerinden teknolojiye hakim taşıyıcılarımıza kadar her anlamda memnuniyetinizi odağına alan ekibimizle tüm bu endişelerinize son veriyoruz.
       İstanbul Asansörlü Nakliyat olarak ;eşyaların garanti altında taşınması konusunda duyduğunuz endişeyi anlıyor ve sizin güveninizin karşılığını biz de güler yüzlü ve anlayışlı hizmetimizle sağlıyoruz. Yalnızca eşyalarınız yıpranmadan değil, aynı zamanda sizin rahatınızda hiçbir değişiklik olmadan hızlıca taşınmanızın sağlanması için tüm teknolojiyi uzmanlık çerçevesinde kullanıyoruz.

Asansörlü Nakliye Fiyatları Ne Kadardır ?

       Elbette avantajlarını öğrendiğinizde taşıma işlemleriniz için asansörlü sistemlerin maliyetini merak edebilirsiniz. Ancak bu konuda net bir fiyat bilgisi vermek önceden mümkün olmamakta, asansörlü nakliye fiyatları pek çok etmene bağlı olarak değişmektedir.
        Binanın hangi asansör tipinin kullanımına uygun olduğunun incelenmesi ve böylece hangi sistemin kurulacağı belirlenmektedir. Asansörlü sistemler bazen binanın tek tarafına, bazı durumlarda ise çift tarafına kurulmaktadır. Ayrıca ekipte kaç kişinin çalışması gerektiğine, kullanılacak olan malzemelere, eşyalarınız için uygun olan taşıma kamyonunun büyüklüğüne, taşınacak olan eşyaların ne denli hassasiyette olduğuna bağlı olarak gerekli görülen ücret de değişecektir.
       Farklı fiyat aralıklarında sizlere işlemin yapılabileceğini vaat eden firmalar görebilirsiniz. Ancak bu noktada unutmamak gerekir ki önemli olan en ucuzu seçmek değil, uygun fiyatlı olduğu kadar kaliteli de hizmeti veren firmayı tercih etmektedir. Doğru tercihi yapmamak, eşyalarda oluşacak hasar ve sürecin zahmeti düşünülürse, bir tasarruf değil, tam tersi maddi manevi büyük bir zarar olacaktır.
       Sizler de eşyalarınızda en ufak bir zarar oluşmadan, içiniz rahat bir taşınma işlemi için bizlere danışabilirsiniz. Problemler olmadan en hızlı şekilde yeni evinizin tadını çıkarmak için uzman ekibimize ve bilgisine güvenebilir, tüm bu hizmetleri en uygun fiyata almanın avantajını keşfedebilirsiniz.
        Asansörlü nakliyat nedir ? sorusuna getirmiş olduğumuz açıklamalar haricinde aklınıza takılan sorular için bizlere dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık için gereken tüm bilgiyi ve tecrübeyi sizlere şeffaf bir şekilde açıklayacağımızdan ve sonrasında güveninizin karşılığını vererek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Evden eve Nakliyat Firmaları

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT YORUMLARI


Adem YILDIZ

25 Kasım , 2019

Ataköy'de bulunan Ofisimin yurtdışına çıkacağımdan depolanması gerekliydi sağolsun Akaydın Nakliyat personelleri ofisimi Asansörlü Nakliyat sistemi ile Mecidiyeköy'de bulunan depolarına nakletti gerçekten profesyel bir firma

Gökhan AVCI

29 Ekim , 2019

Ümraniye'de bulunan evimi İzmir Karşıyaka'ya mükemmel bir şekilde transfer ettiler gerek personelin güleryüzü sayesinde çok kolay ve Asansörlü Nakliyat sistemi ile profesyonel bir taşıma oldu Akaydın nakliyat

ABDULKADİR ÖZTÜRK

18 Mart , 2018

Akaydın Nakliyat ile ofis taşımacılığını yapmak için çok ama çok araştırdım ,hiç bir firma aklımı çelmedi ,özellikle bu armut ve e nakliyat gibi fişrmalar canımı sıkmasına rağmen Akaydın Nakliyat seçtim ,iyi ki de seçmişim :)


ASANSÖRLÜ NAKLİYAT SIKÇA SORULAN SORULAR


 • Asansörlü nakliyat fiyatları nedir ?
  Asansörlü nakliyat fiyatları mesafe ve kat oranlarına göre değişir.Tespit için gelen ücretsiz expertimiz tarafından sağlıklı fiyatlar veriilir .

 • Asansörlü Nakliyatta montaj işlemi fiyata dahil midir ?
  Asansörlü Evden eve Nakliyatta montaj olayı kaçınılmazdır.Bu yüzden profesyonel mobilyacılarımz tarafından mobilya aksamı montaj ve de-montaj işlemi dahildir

 • Asansörlü nakliyat işleminde Expertiz ücretli mi ?
  Ücretsizdir ,Asansörlü taşımalarda ön saha çalışması olan ; asansörün kurulacağı alanın konumu ve taşınılacak malzemenin keşfi için gelen expertiz tamamen ücretsiz

 • Asansörlü Taşıma işlemlerinde Kredikartı geçerli mi ?
  Asansörlü Evden eve nakliyatta taşıma işlemlerinde 12 aya kadar taksit imkanı Kredi kartı geçerlidir

 • Asansörlü Evden eve Nakliyatta eşya sigortası yapılıyor mu ?
  Asansörlü Evden eve Nakliyatta eşyalarınızın düşmeye ve kırılmaya karşı 200.000 ₺ değerinde eşya sigortası yapılıyor .Detaylı bilgi için 444 5 830 'u arayın