: 0850 304 34 98 info@akaydinnakliyat.com

ATAKÖY Nakliyat Firmaları

% 20 İndirimli

Ataköy Ev Ofis Taşımacılığı

Ataköy Ev Ofis Nakliyat Firmalarından olan firmamız Özellikle Ofis taşıma hizmetleri ile sizlerin ev ve ofisinizi taşınmaktadır.Akaydın Nakliyat Ofis taşıma hizmetleri Kurumsal hizmet anlayışı ile Eviniz ,Ofisiniz kaskolu bir şekilde taşınır .Ataköy Evden eve Nakliyat hizmetleri için size ozel % 20 İndirimli fiyatlardan yararlanın.

Ataköy Nakliyat Hizmetlerimiz

  • Asansörlü Nakliyat 2 Adet Teleskopik Asansör
  • Profesyonel eleman 35 Profesyonel Eleman
  • AraÇ SAYSI 15 adet araç
  • Eşya Depoları (m²) 1500 m² Eşya Depolam alanı
  • Ofis Taşıma HİZMETİ Kurumsal Ofis Taşıma Hizmeti

Ataköy Ofis Taşıma Hizmetleri

Ataköy Ofis taşıma hizmetleri sunmakta olan firmamız ,Ataköyün birçok mahallesinde Ofis taşıma hizmeti vermekteyiz.Ataköy'de ki expertimiz tarafında yerinde keşfi yapılmaktadır. Keşif neticesinde gelecek olan araç ve personel sayısı müşteriye iletilir .Ofis Taşıma hizmeti tamamen Kurumsal bir hizmet anlayışı altında olmalıdır .

Ataköy Eşya Depolama

Ataköy Eşya Depolama İstanbul Ataköy'de bulunan şubemiz ve eşya depolarımız sayesinde sizin talebimize karşılık verebilmek için 2005 yılında 1500 metrekarelik depomuzla sizlere hizmet vermeye çalıştık ,başardık da İstanbul'da depolama hizmetleri olarak markalaştık

Ataköy arça Eşya Taşıma

Ataköy parça eşya taşıma İstanbul Ataköy parça eşya ve Ataköy parsiyel eşya taşımacılığında kendimizi ıspatlamış Kurumsal bir firmayız.Ataköy'den İstanbul içi ve İzmir ,Ankara ve Adana'ya her saat başı seferlerimiz vardır .