Lojistik Taşıma

Lojistik Taşıma

   Lojistik, üretilen bir ürünün üreticisinden son tüketicisine ulaşana kadar olan süreçleri anlatmakta kullanılan bir terimdir. Nakliye, Depolama, Ambalaj, Dağıtım gibi süreçler belirli başlı lojistik süreçleri olarak bilinmektedir. Akaydın Nakliyat & Lojistik olarak biz de Türkiye’nin içinde bulunduğu jeopolitik gücü kullanarak güzel vatanımıza lojistik konusunda destek vermekteyiz. Bu minvalde ülkemizin çeşitli yerlerinde son derece korunaklı lojistik yerleri kurup yurt içinde ve yurt dışında gelen çeşitli malların kolayca aktarılmasını sağlamaktayız. Akaydın Nakliyat & Lojistik firması olarak bu konuda çeşitli kurum ve kuruluşlarla da kurumsal çözüm ortaklığı kurduk.


lojistik taşıma

Lojistiğin Nakliye Aşaması

    Üretilen bir malın cinsine göre ayrımı yapıldıktan sonra her mala özel araçlarımız depolarımızdan fabrikaya gönderilir. Fabrikadan alınan mallar buradan depolama yerlerimize ulaşır. Akaydın Nakliyat & Lojistik firmasının deposunda gelen arz ve talepler çerçevesinde gideceği güne kadar muhafaza edilerek müşterilerini bekler. Depolarımızdaki durum bir hayli dikkat gerektirdiği için burada Akaydın Nakliyat &Lojistik tarafından çalışanlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliğinin sertifikası verilir. Bu şekilde oluşabilecek çeşitli iş ve işçi kazalarının önüne geçmiş bulunmaktayız.

 • ✔ Evden eve Nakliyat
 • ✔ Lojistik Taşıma
 • ✔Depolama Firmaları
 • ✔ Lojistik Taşıma Firmaları


lojistik taşıma

Lojistiğin Ambalajlama Aşaması

   Akaydın Nakliyat & Lojistik firmamızın depolarında beklemeye alınan mallar müşterilerin talebi doğrultusunda muhafaza edildiği bölümlerden çıkarılıp mutfak aşaması dediğimiz kısma gelip orada ambalajlaması yapılır. Tabii bu ürünler ambalajlama yapılırken yine ürünün cinsine uygun ambalaj ürünü ve tekniği gerektirdiği için bu konuda yoğun eğitim ve sınavlardan geçmiş profesyonel çalışanlarımız tarafından itina ile ambalajlaması yapılır. Dikkatlice ambalajı yapılan ürünlerimiz karekodlar yardımıyla tezgahlardan Akaydın Nakliyat & Lojistik firmamızın geniş araç filosuna aktarımı sağlanır.

lojistik taşıma

Lojistikteki Son Aşama "Dağıtım"

   Akaydın Nakliyat & Lojistik’in son derece modern olan araçlarına yüklenen mallar güzergâhların durumuna göre aktarımı yapılıp müşterilerimizin adreslerine aktarılır. Akaydın Nakliyat’ın Lojistik Merkezinden araçlarımız takip cihazları sayesinde anbean takip edilmekte ve müşterilerimize güncel yol durumunu sürekli vermekteyiz. Biz Akaydın Nakliyat & Lojistik firması olarak ilk önceliğimiz güven duygusu olduğu için müşterilerimize bu güveni vermekteyiz. Güvenle taşımak ve hizmet vermek için Çağrı merkezimizle iletişime geçip gerekli desteği alabilirsiniz.

    Ek olarak, Şehirler arası Nakliyat Firmaları üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Lojistik Taşıma S.S.S

 • İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları
 • - İstanbul İzmir şehirlerarası lojistik; 6500 ₺
 • - İstanbul Ankara şehirlerarası lojistik 5500 ₺
 • - İstanbul Antalya şehirlerarası lojistik ; 8500 ₺
 • - İstanbul Trabzon şehirler arası lojistik ; 9000 ₺
 • - İstanbul Diyarbakır şehirlerarası lojistik ; 9500 ₺
 • - İstanbul Bodrum şehirler arası lojistik; 8500 ₺
 • - Diğer iller arası fiyat için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

- Firmamız lojistik taşıma hizmeti sunmaktadır

- Elbette şirketimize aittir .Extra hiç bir ücretrle karşılaşmazsınız

-Lojistik Nakliyat firması olarak Asansörlü hizmetimiz vardır.

- lojistik nakliyat hizmetlerimiz en uzak mesafeye maximum 3 günde teslim edilir.

Evet, lojistik taşımacılığı her saat başı olup Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.

Evden eve Nakliyat Basamakları

Evden eve nakliyatta ilk kuralımız her zaman ciddiyet olmuştur ve bu ciddiyeti koruyarak kendimizi de geliştirerek zamana ayak uydurduk

ücretsiz expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Evden eve Nakliyat Expertizimiz tarafından eşyanızın keşfi yapılır .Eşyanıza uygun arac ve parsone sayısı belirlenir .Eşyanın değerinde Sigorta ve Kasko belirlenir .

eşya paketleme

Paketleme İşlemi

Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyaların de-montajı ,kolilenmesi ve paketlenme işlemi Evden eve Nakliyatın yapılan en önemli basamaktır.

Taşımacılık

Taşıma İşlemi

Evden eve Nakliyatın paketlenen eşyaların hasarsız bir şekilde kamyona yüklenmesi, boşaltması ve montaj ,eşya dizaynı işlemlerinin bulunduğu basamaktır

İletişimde Kalın

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında, Profesyonel Evden eve nakliyat ve Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız..