Kurum Taşımacılığı
 

OFİS VE KURUM TAŞIMACILIĞI


Kurum Taşımacılığı

Akaydın Ofis Taşıma Hizmetleri

       Ofis & Ev Taşımacılığında AKAYDIN NAKLİYAT kuruluş felsefesi olarak “Güven –Müşteri -İyi Bir Hizmet” üçgeni içinde kurmuş olduğumuz “Taşıma Denge Modeli “ ile siz değerli müşterilerimize bu model çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Taşıma Denge Modelinin ilk basamağı olan “Güven” size verdiğimiz sözlerdir ve asla o sözlerin dışına çıkamamamızdır. İkinci basamağımız olan “Müşteri” ise bizim için bir seferliğe mahsus iş tanımı değil uzun soluklu bir ilişkidir.
      Son basamağımız olan “İyi Bir Hizmet” Akaydın Nakliyat olarak bugünlere gelmemizin asıl temel taşıdır. “ Taşınmak mı? “Artık kafanızdaki bu olumsuz önyargıyı bir kenara bıraktıran profesyonel firma Akaydın Nakliyat’la çok daha kolay. Kuruluş amacımız doğrultusunda önemle üzerinde durduğumuz bu ilkeler bizim en büyük vazifemiz ve bu doğrultuda yaptığımız hizmet bizim için basit bir kavramdan çok “Önem” arz ediyor. Unutmayınız ki biz her işimizde yılların birikimiyle Ofis ve Ev Taşımalığı işini zahmetten çok keyif veren bir iş haline getiriyoruz.


Şehirler arsıs nakliyat

Covid-19 Ofis Taşıma Hijyeni


       Son günlerde dünyada ve ülkemizde devam etmekte olan Covid-19 salgını bize şunu gösterdi ki biz yıllarca taşımacılık sektöründe bu virüse karşı tedbiri zaten sürekli alıyormuşuz. Nasıl mı? Taşıma işlemi öncesi araçlarımız ve kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri dezenfekte edilmekte ve müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktaydık. Ofis Taşımacılığı olarak rakiplerimizden en büyük farkımız her zaman öngörü kapasitemizin yüksek olması ve bizim için aslolan şey siz kıymetli müşterilerimize önem verilmesidir.

Akaydın Kurum Taşımacılığı

      Kurum taşımacılığı uzmanlık gerketiren bir iştir. firmamız 30 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. Kurum taşımacılığı için önceden uzman personelimiz tarafından expertizi yapılıp kullanılacak ambalaj materyalleri ve bilimum malzeme için plan proje şeması gerçekştirip paketleme işlemi için çalışanlarımıza gerekli olan ihtiyaçları belirletip çalışmalara başlayıp büyük çaplı taşınma işlemini hassayite ve şeffaflıkla yürütmek için canla başla çalışmalarabaşlıyoruz.kurum taşımıcalığı daha önceden de yaptığımız çalışmalardan gelen uzmanlık sayesinde kolaylıkla hallediyoruz. size yük olmasın, biz taşırız .Elektirikçi,tesisatçı,marangoz gibi kalifiyeli elamanlarımız ile gerek duyulan eşyaların sökme takma işlemini alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Çalışanlarımızın en az 5 yıllık firmamızda geçmişi olan kişiler olup işinde uzman kişilerdir. Geçmişimizden gelen tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız...

Sehirlerarası nakliyat fiyatları

Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

        Anlaşmış olduğunuz nakliyecilik şirketinin, sizlerle önceden konuştuğu şartlara ve sizin talebinize uygun hareket etmesi huzurlu, kolay ve hızlı bir taşınma için oldukça önemlidir. Bunun ilk adımı ise şirketin rezervasyonunuza sadık kalarak işlemlere başlamasıdır. Size güven veren bir firma, anlaşılmış olan gün ve saatlerde Ofis taşıma işlemleri için yanınızda olacaktır.
       İstanbul Ofis Taşımacılığı konusunda en yoğun talepleri alan, haliyle de en yoğun karışıklıkların ve gecikmelerin yaşandığı şehirlerimizdendir. Ancak İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat işlemleri gibi yaygın talepler için erken rezervasyon yapan müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması beklenmez. Bu noktada yine anlaşmaya uygun hareket edecek profesyonellikte bir şirketle çalışmış olmanın önemi ön plana çıkar.
Eşyaların sisteme uygun şekilde toparlanması, sürecin süresinde büyük değişiklikler sağlayabilir. Bir listeye ya da müşterinin talebine uygun hareket etmenin yanında, ekibin eşyanın türüne bağlı taşıma tekniklerine hakim olması gerekir. Eşyaların uygun şekilde paketlenmesi sayesinde hem evlere hem de eşyalara hiçbir hasar gelmemesini garanti edecek kadar güvenilir bir ekiple çalışıyor olmak gerekir. Doğru şekilde ambalajlanan eşyalar yine aynı sistematik çerçevede uygun ebatta bir kamyona yüklenmelidir.

Evden eve Nakliyat Firmaları

Ofis Taşımacılığı Yorumlar


Onur AKIN

Ocak 23, 2020

Akaydın nakliyatı tanımadan önceki nakliyatlardan sadece tek seferlik iş anlayışı ve biran önce paramı alıp çıkayım anlayşını gördüm. ancak akaydın nakliyattaki gerek güleryüzlü, sağlam, güvenilir iş anlayışı ve gerekse müşteri memnuniyetini prensip haline getirdiklerini gördüm teşşekür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

Reply

Hayko Cepkin

Ağustos 12, 2019

Taşımacılık sektöründe en uyumlu, en anlayışlı en güveniliri diyebilirim. Verilen hizmetten memnun kalacağınıza kefilim. Ailemin bir çok evini gerek şehirler arası nakliyat gerek se Şehir içi Nakliyat hizmeti aldım Teşekkürler Akaydın Nakliyat Akaydın nakliyat

Reply

Muhammed FIRAT

Mayıs 05, 2018

Benim gibi uzun süre aradan sonra taşınma sorunu ile karşı karşıya kalanlar için faydası olması için görüşlerimi bildirmek istedim. Çünkü ben de internet ortamında tanıştığım Ege Nakliyat sayesinde teklif aldığım, firmaların müşteri yorumları ve uygun fiyatından etkilenerek "Ege Nakliyat"ı seçtim ve anlaştım. İki artı bir daireden yaklaşık 80 koli eşyam 3. kattan 3. kata merdivenle taşındı. Kütübhanemdeki kitapların da bulunduğu koliler çok ağır olmasına rağmen, gerek ilhan metin, melih, ve diğer kardeşlerin taşıdıklarını ben izlerken yoruldum. Şehirler arası nakliyat işlemi Evet taşıma sonunda eskimiş eşyalarımın çokluğu, kurulumu ve arkadaşların başarılı çalışmaları, yardımsever ve ilgilenmeleri karşısında canları sağolsun, helal olsun. Aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiler. Tek üzülüp hayıflandığım, taşınmadan dolayı evimin müsait olmaması hasebiyle kardeşlere ikramda bulunamadım. Onlar da beni anlayışla karşılayacaklarını umut ediyorum.

Reply

Nakliyat Şirketleri Evden eve nakliyat Eşya depolama Ofis Taşıma İstanbul Ofis Taşıma İstanbul Bodrum nakliyat