Kurum Taşıma

Akaydın Kurum Taşıma Hizmetleri


       Ofis & Ev Taşımacılığında AKAYDIN NAKLİYAT kuruluş felsefesi olarak “Güven –Müşteri -İyi Bir Hizmet” üçgeni içinde kurmuş olduğumuz “Taşıma Denge Modeli “ ile siz değerli müşterilerimize bu model çerçevesinde hizmet sunmaktadır. Taşıma Denge Modelinin ilk basamağı olan “Güven” size verdiğimiz sözlerdir ve asla o sözlerin dışına çıkamamamızdır. İkinci basamağımız olan “Müşteri” ise bizim için bir seferliğe mahsus iş tanımı değil uzun soluklu bir ilişkidir.
        Son basamağımız olan “İyi Bir Hizmet” Akaydın Nakliyat olarak bugünlere gelmemizin asıl temel taşıdır. “ Taşınmak mı? “Artık kafanızdaki bu olumsuz önyargıyı bir kenara bıraktıran profesyonel firma Akaydın Nakliyat’la çok daha kolay. Kuruluş amacımız doğrultusunda önemle üzerinde durduğumuz bu ilkeler bizim en büyük vazifemiz ve bu doğrultuda yaptığımız hizmet bizim için basit bir kavramdan çok “Önem” arz ediyor. Unutmayınız ki biz her işimizde yılların birikimiyle Ofis ve Ev Taşımalığı işini zahmetten çok keyif veren bir iş haline getiriyoruz.


Covid-19 Ofis Taşıma Hijyeni


        Son günlerde dünyada ve ülkemizde devam etmekte olan Covid-19 salgını bize şunu gösterdi ki biz yıllarca taşımacılık sektöründe bu virüse karşı tedbiri zaten sürekli alıyormuşuz. Nasıl mı? Taşıma işlemi öncesi araçlarımız ve kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri dezenfekte edilmekte ve müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktaydık. Ofis Taşımacılığı olarak rakiplerimizden en büyük farkımız her zaman öngörü kapasitemizin yüksek olması ve bizim için aslolan şey siz kıymetli müşterilerimize önem verilmesidir.


Kurum Taşıma

Akaydın Kurum Taşımacılığı


Kurum taşımacılığı uzmanlık gerketiren bir iştir. firmamız 30 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. Kurum taşımacılığı için önceden uzman personelimiz tarafından expertizi yapılıp kullanılacak ambalaj materyalleri ve bilimum malzeme için plan proje şeması gerçekştirip paketleme işlemi için çalışanlarımıza gerekli olan ihtiyaçları belirletip çalışmalara başlayıp büyük çaplı taşınma işlemini hassayite ve şeffaflıkla yürütmek için canla başla çalışmalarabaşlıyoruz.kurum taşımıcalığı daha önceden de yaptığımız çalışmalardan gelen uzmanlık sayesinde kolaylıkla hallediyoruz. size yük olmasın, biz taşırız .Elektirikçi,tesisatçı,marangoz gibi kalifiyeli elamanlarımız ile gerek duyulan eşyaların sökme takma işlemini alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Çalışanlarımızın en az 5 yıllık firmamızda geçmişi olan kişiler olup işinde uzman kişilerdir. Geçmişimizden gelen tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız...Ofis Taşıma Hizmeti Nasıl Olmalıdır?


Anlaşmış olduğunuz nakliyecilik şirketinin, sizlerle önceden konuştuğu şartlara ve sizin talebinize uygun hareket etmesi huzurlu, kolay ve hızlı bir taşınma için oldukça önemlidir. Bunun ilk adımı ise şirketin rezervasyonunuza sadık kalarak işlemlere başlamasıdır. Size güven veren bir firma, anlaşılmış olan gün ve saatlerde Ofis taşıma işlemleri için yanınızda olacaktır. İstanbul Ofis Taşımacılığı konusunda en yoğun talepleri alan, haliyle de en yoğun karışıklıkların ve gecikmelerin yaşandığı şehirlerimizdendir. Ancak İstanbul Ankara şehirler arası nakliyat işlemleri gibi yaygın talepler için erken rezervasyon yapan müşterilerin herhangi bir sorunla karşılaşması beklenmez. Bu noktada yine anlaşmaya uygun hareket edecek profesyonellikte bir şirketle çalışmış olmanın önemi ön plana çıkar. Eşyaların sisteme uygun şekilde toparlanması, sürecin süresinde büyük değişiklikler sağlayabilir. Bir listeye ya da müşterinin talebine uygun hareket etmenin yanında, ekibin eşyanın türüne bağlı taşıma tekniklerine hakim olması gerekir. Eşyaların uygun şekilde paketlenmesi sayesinde hem evlere hem de eşyalara hiçbir hasar gelmemesini garanti edecek kadar güvenilir bir ekiple çalışıyor olmak gerekir. Doğru şekilde ambalajlanan eşyalar yine aynı sistematik çerçevede uygun ebatta bir kamyona yüklenmelidir.
Ofis Taşıma; ekibinin adresinize gelmesi ile başlayan işlemler, eşyaların doğru ve düzenli bir şekilde toparlanmasıyla devam eder. Eşyaların sistematik bir şekilde toparlanması için ekibin bilgisine güvenmeniz gerekmekte, bu da ancak Ofis taşımacılığı tavsiye ve önerilerinden yola çıkarak keşfettiğiniz tecrübeli bir ekiple mümkün olabilmektedir.


Ek olarak, Eşya Depolama üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Kurum Taşıma Basamakları

Kurum Taşımata ilk kuralımız her zaman ciddiyet olmuştur ve bu ciddiyeti koruyarak kendimizi de geliştirerek zamana ayak uydurduk

ücretsiz expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Kurum Taşıma Expertizimiz tarafından eşyanızın keşfi yapılır .Eşyanıza uygun arac ve parsone sayısı belirlenir .Eşyanın değerinde Sigorta ve Kasko belirlenir .

eşya paketleme

Paketleme İşlemi

Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyaların de-montajı ,kolilenmesi ve paketlenme işlemi Kurum Taşımaın yapılan en önemli basamaktır.

Taşımacılık

Taşıma İşlemi

Kurum Taşımaın paketlenen eşyaların hasarsız bir şekilde kamyona yüklenmesi, boşaltması ve montaj ,eşya dizaynı işlemlerinin bulunduğu basamaktır

İletişimde Kalın

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında, Profesyonel Kurum Taşıma ve Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız..