Türkiye Geneli : 444 5 830

SULTANGAZİ NAKLİYAT FİRMALARI

% 18 İndirimli

Sultangazi Nakliyat Firmaları ve Ofis Taşımacılığı

         Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği anlayışıyla çalışmaktadır. Sizlere dünya standartlarında nakliyecilik hizmeti sunuyor ve eşyalarınızın tamamını nakliyat boyunca firmamız garanti kapsamı dahilinde taşıyoruz. Böylece nakliyat esnasında oluşabilecek hemen her tür zararı biz üstlenmekteyiz. Müşterilerimiz için en ufak bir mağduriyet söz konusu olmamaktadır. Sultangazi Nakliyat Firmalarında öncü olan firmamız kurumsal bir taşıma süreci sunar

Sultangazi nakliyat firmaları

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

          Müşteri memnuniyetini ilkeleri arasında ilk sırada tutan Sultangazi evden eve nakliyat ekibi nakliyat işlemleri için her zaman randevu saatinde belirtilen adreste olmaktadır. Saha çalışanlarımız ilk olarak çevre güvenliğini aldıktan sora gerekli teknik altyapı hazırlıklarını tamamlarlar. Sonrasında taşınacak olan eşyalarınızın tamamının güvenle sökümünü ve paketleme işlemlerini hallederler. Eşyalarınızın her biri tek kullanımlık havalı ambalajlar ile paketlenmektedir. Bu sayede hiçbir şekilde toza, kire ya da darbeye maruz kalmazlar.
          Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde en ufak bir zarar görmeden güvenle nakliyat araçlarımıza yüklenmektedir. Kaliteli taşımacılığın olmazsa olmazı ise kapalı kasa sistem nakliyat araçlarıdır. Firmamız araçlarının tamamı kapalı kasa olup, müşterilerimize her türlü hava koşullarında problemsiz nakliyecilik hizmeti sunuyoruz.

Güngören ofis taşımacılığı

Sultangazi Ofis Taşıma Hizmetleri

         Evden eve nakliyat hizmetimizin yanında aynı zamanda Sultangazi ofis taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Ofis taşımacılığı da aynı ev taşımacılığı gibi dikkat gerektiren ve deneyim isteyen bir alandır. Bu yüzden ofis eşyalarınızı kesinlikle nakliyecilik deneyimi olmayan kişilere taşıtmayınız. Aksi halde her biri değerli ve kırılacak eşyadan oluşan ofis malzemelerinizin birçoğu zarar görebilir. Firmamıza web sitemizde yer alan adreslerimizden kolaylıkla ulaşabilir ve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.