Türkiye Geneli : 444 5 830

KARTAL NAKLİYAT FİRMALARI

Kartal Nakliyat Firmaları & Ofis Taşıma

         Son yıllarda vatandaşlarımız nakliyat noktasında birçok sorun yaşamaktadır. Çünkü birçok kişi ya da kişiler kendilerini nakliyatçı gibi göstererek insanların eşyalarını amatör olarak taşımakta ve birçok zararlar vermektedirler. Kartal nakliyat firması olarak vatandaşlarımızı bu gibi kişi ya da kişilerden uzak durması noktasında her zaman uyardık ve uyarmaya da devam ediyoruz. Bu gibi gruplar nakliyat işini ek iş olarak yaptıkları için sağdan soldan toplama insanlarla eşyalarınızı gelişigüzel taşırlar.

         Teknik altyapıdan yoksun oldukları için eşyalarınızı merdiven taşımacılığı yöntemiyle taşırlar. Merdiven taşımacılığında ise sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınız kırılmakta, çizilmekte ya da daha farklı zararlar görmektedir. Amatör taşımacılık yapan kişiler için tek önemli olan şey alacakları ücret olduğundan eşyalarınıza gereken hassasiyeti ve özeni göstermezler. Meydana gelecek maddi zararları ise kesinlikle üstlenmeyip sizin üzerinize bırakırlar. Bütün bu sorunları yaşamamak ve dünya standartları kalitesinde sigortalı nakliyat hizmeti almak için Kartal nakliyat firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kartal Nakliyat Firmaları

Kartal Evden eve Nakliyat Hizmeti

         Tamamen müşteri memnuniyeti ve eşya güvenliği prensibi ilkesiyle çalışmaktayız. Bizim için müşterilerimiz ve eşyalarının güvenliği hemen her şeyden önemlidir. Teknik altyapı olarak son sistem teçhizatları kullanmaktayız. Kartal Evden eve Nakliyat Aynı şekilde birlikte çalıştığımız elemanlarımızın hepsi bizim yıllardan beri çalışanımız olup, tamamı sigortalıdır.

         Kesinlikle kaçak işçi çalıştırmıyor ve eşyalarınızı tanımadığımız kişilere emanet etmiyoruz. Her biri kapalı kasa sistem olan araçlarımıza eşyalarınız asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde güvenle yüklenmektedir. Yeni adresinize ekiplerimizce ulaştırılan eşyalarınızın tamamı burada da Kartal Evden eve asansörlü nakliyat sistemimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden çıkarılır. Bütün eşyalarınızın kurulumu yapıldıktan sonra kullanımınıza hazır olacak şekilde sizlere teslim edilir.