Parça Eşya Taşıma

Parça Taşıma Nakliyat Firmaları

   Akaydın Nakliyat Parça Taşıma firmaları, İstanbul merkezli kurulmuş olup zaman içerisinde tüm Türkiye’ye hizmet veren ulusal bir şirket durumuna gelmiştir. Parça eşya taşıma günümüzde daha ekonomik olduğu için müşterilerimizin sıklıkla talep ettiği bir hizmettir. Parça eşya taşıma bir diğer adı olan parsiyel taşımacılık olarak da geçer. Peki parsiyel taşımanın ne gibi farklılıkları var. Akaydın Nakliyat Parça Taşıma Nakliyat firması olarak, öncelikle parça taşıma nedir, bu konuda sizleri bilgilendirelim.
   Diyelim ki eviniz 1+1 veya 2+1 bir ev ve siz eşyalarınızı A noktasından B noktasına taşıtmak istiyorsunuz ama ayırdığınız bütçe çok fazla değil ve siz eşyalarınızdan da vazgeçemiyorsunuz işte tam bu noktada Akaydın Nakliyat Parça Taşıma Firmasını arayıp eşyalarınızı taşıyacağınızı ve gerekli bilgileri veriyorsunuz. Danışanlarımız tarafından alınan bilgiler çerçevesinde sizlere iki teklif sunulur. Bu teklifin birincisi aracın size özel olarak gelip eşyaları nakletmesi ikincisi ise eşyalarınızı sizin taşınacağınız güzergâh üzerinde giden bir aracımıza aktarıp parsiyel olarak naklettiğimiz bir teklif olacaktır.


Parça(Parsiyel) Taşıma Süreci

    Eviniz, ofisiniz veya deponuzda mevcut olan az miktarda eşyalarınız var bunları bir yerden başka bir yere nakletmek istiyorsunuz fakat ayırdığınız bütçe çok fazla değil işte bu noktada Akaydın Nakliyat'ın Parça (Eşya) Taşıma hizmetini kullanıp eşyalarını nakledebilirsiniz. Peki evinizi veya ofisinizi bu şekilde taşırken nasıl bir süreç işleniyor onu da birlikte konuşalım. Öncelikle eşyalarınızın gideceği güzergaha göre depolarımızda veya araçlarımızda kontenjan ayrılıp nakil aşamasına geçiliyor.Eşyalarım araçta başka müşterilerin eşyalarıyla karışma ihtimali nedir? Müşterilerimizden gelen ilk soru da budur.Eşyalar araçlarımızda parsiyel olarak ayrıldığında herhangi bir karışıklığın meydana gelmemesi adına parsiyel ayrımlarına karton koli ve havalı naylonlar kullanarak karışmasının önüne geçiyoruz.
    -Eşyalarım kaç günde bana ulaşır?
    +Anlaşmaya vardığımız günde eşyalarınız adresinizde alınıp bir diğer adrese gelme maksimum 72 saat sürmektedir.
    -Normal taşımayla parça taşıma arasında hizmet farkı var mı?
   +Akaydın Nakliyat’ın hizmetleri arasında herhangi bir fark yoktur. Tek fark zaman konusudur.
   -Parça taşımada da sigorta var mı?
   +Evet, parça taşıma ve özel taşımada da uygulanan bir sigorta anlaşmamız mevcuttur. Yapılan sigorta gereği eşyalarınızı gönül rahatlığıyla taşırabilirsiniz.
   -Neden Akaydın Nakliyat Parça Taşıma Hizmetiyle çalışmayalım?
   +Akaydın Nakliyat, olarak biz müşterilerimize her türlü şartta kolaylık sağlamak prensibiyle işimize 30 yıl önce başladık. Hizmette sınır olmaz çünkü. Her keseye uygun her ailenin bu imkanı alma lüksüne sahip olduğu kanaatindeyiz. Hülasa sizler için hizmet etmeye layıkıyla sahip olan Akaydın Nakliyat’ın fırsatlarını daha iyi ve yakından dinlemek için çözüm ortağınız olan müşteri temsilcilerimize danışıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • ✔ Evden eve Nakliyat
 • ✔ Parça Eşya Taşıma
 • ✔Depolama Firmaları
 • ✔ Parça Eşya Taşıma Firmaları


İstanbul Esya Depolama    Ek olarak, Şehirler arası Nakliyat Firmaları üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Parça Taşıma Nakliyat Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

 • İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları
 • - İstanbul İzmir şehirlerarası nakliye ; 6500 ₺
 • - İstanbul Ankara şehirlerarası nakliye; 5500 ₺
 • - İstanbul Antalya şehirlerarası nakliye ; 8500 ₺
 • - İstanbul Trabzon şehirler arası nakliyat ; 9000 ₺
 • - İstanbul Diyarbakır şehirlerarası nakliye ; 9500 ₺
 • - İstanbul Bodrum şehirler arası nakliye ; 8500 ₺
 • - Diğer iller arası fiyat için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

- Firmamız parça taşıma hizmeti sunmaktadır

- Elbette şirketimize aittir .Extra hiç bir ücretrle karşılaşmazsınız

- Parça Taşıma Nakliyat firması olarak Asansörlü hizmetimiz vardır.

- Parça eşya nakliyat hizmetlerimiz en uzak mesafeye maximum 3 günde teslim edilir.

Evet, parça taşımacılığı her saat başı olup Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.

Evden eve Nakliyat Basamakları

Evden eve nakliyatta ilk kuralımız her zaman ciddiyet olmuştur ve bu ciddiyeti koruyarak kendimizi de geliştirerek zamana ayak uydurduk

ücretsiz expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Evden eve Nakliyat Expertizimiz tarafından eşyanızın keşfi yapılır .Eşyanıza uygun arac ve parsone sayısı belirlenir .Eşyanın değerinde Sigorta ve Kasko belirlenir .

eşya paketleme

Paketleme İşlemi

Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyaların de-montajı ,kolilenmesi ve paketlenme işlemi Evden eve Nakliyatın yapılan en önemli basamaktır.

Taşımacılık

Taşıma İşlemi

Evden eve Nakliyatın paketlenen eşyaların hasarsız bir şekilde kamyona yüklenmesi, boşaltması ve montaj ,eşya dizaynı işlemlerinin bulunduğu basamaktır

İletişimde Kalın

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında, Profesyonel Evden eve nakliyat ve Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız..