FİLM VE SET TAŞIMACILIĞI

Referanslı ve Profesyonel

Film ve Set Taşımacılığı

       Firmalar müşterilerinden gelen talepleri karşılayabilmek adına çalışmakta ve her sektör kendi içerisinde farklı gelişmelere sahne olmakta, yenilikler ile birlikte sunulan hizmetin detayları da çeşitlenmektedir. Hassasiyet gerektiren hizmet türlerinden birisi nakliyat olmaktadır zira bu ister bir evin eşyaları olsun isterse bir fuar organizasyonu için olsun her bir ürünün dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir. Evden eve nakliyat sıklıkla duyduğumuz kavramlardan biri olsa da nakliye denilince alınması mümkün olan hizmetlerden biride Film ve Set taşımacılığı adını taşımaktadır. Setlerde kullanılan birçok eşya bulunmakta, aksesuar, dekor vb çeşitli parçalar yer almaktadır. Tüm bu eşyaların taşınması sürecinde bir firma ile anlaşılması mümkündür.

Film ve Set Taşımacılığı
       Ev ya da ofisin taşınması süreçlerinde keşif yaparak uygun bir mekân veyahut bir daire bulmak, daha sonraki aşamada kiralama ya da satın alma işlemlerine geçilmesi bu konuda ilk akla gelenler olsa da bu işin birde nakliye kısmı var ki bu noktada kaliteli hizmet sunan bir firmayla görüşülmesi mümkün olmaktadır. Film setinde ihtiyaç duyulan taşıma işlemi için bu konuda yardımcı olabilecek firmalarla iletişime geçip konuya dair detayların iletilerek bilgi alınabilir. Muhtelif malzemelerden sahne dekor gereçlerine kadar çok çeşitli ürünlerden söz etmenin mümkün olduğu film setleri için film seti taşımacılığı hizmeti mevcuttur.

       Film seti için gerekli olan ışık, ses ve görüntü malzemelerinin taşınması adına film seti taşımacılığı hizmeti sunan firmalara ulaşarak bu konuda sundukları hizmetin detayları öğrenilebilir. Taşınma götürülecek eşyaların belirlenmesi, paketlenmesi ve yeni adrese götürülmesi gibi değişik aşamalardan oluştuğundan dolayı bunun için bir firmayla anlaşarak nakliyenin kısa sürede gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Kendi içerisinde farklı dallara ayrılan nakliye sektöründe müşterilerin istekleri doğrultusunda evden ofise, özel okuldan film setine birbirinden ayrı alanlarda eşyaların araçlarla nakliyesi işlemi yapılmaktadır.

.