Film Set Taşıma

Film Set Taşıma Hizmetleri


        Firmalar müşterilerinden gelen talepleri karşılayabilmek adına çalışmakta ve her sektör kendi içerisinde farklı gelişmelere sahne olmakta, yenilikler ile birlikte sunulan hizmetin detayları da çeşitlenmektedir. Hassasiyet gerektiren hizmet türlerinden birisi nakliyat olmaktadır zira bu ister bir evin eşyaları olsun isterse bir fuar organizasyonu için olsun her bir ürünün dikkatli bir şekilde taşınması gerekmektedir.
        Evden eve nakliyat sıklıkla duyduğumuz kavramlardan biri olsa da nakliye denilince alınması mümkün olan hizmetlerden biride Film ve Set taşımacılığı adını taşımaktadır. Setlerde kullanılan birçok eşya bulunmakta, aksesuar, dekor vb çeşitli parçalar yer almaktadır. Tüm bu eşyaların taşınması sürecinde bir firma ile anlaşılması mümkündür.


Covid-19 Film ve Set Taşıma Hijyeni


        Son günlerde dünyada ve ülkemizde devam etmekte olan Covid-19 salgını bize şunu gösterdi ki biz yıllarca taşımacılık sektöründe bu virüse karşı tedbiri zaten sürekli alıyormuşuz. Nasıl mı? Film ve Set Taşıma işlemi öncesi araçlarımız ve kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri dezenfekte edilmekte ve müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktaydık. Ofis Taşımacılığı olarak rakiplerimizden en büyük farkımız her zaman öngörü kapasitemizin yüksek olması ve bizim için aslolan şey siz kıymetli müşterilerimize önem verilmesidir.


Film Set Taşıma

Akaydın Film Set  ve Kostüm Taşıma


Film Set Taşımacılığı uzmanlık gerketiren bir iştir. firmamız 30 yıllık tecrübe ile siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. Film Set Taşımacılığı için önceden uzman personelimiz tarafından expertizi yapılıp kullanılacak ambalaj materyalleri ve bilimum malzeme için plan proje şeması gerçekştirip paketleme işlemi için çalışanlarımıza gerekli olan ihtiyaçları belirletip çalışmalara başlayıp büyük çaplı taşınma işlemini hassayite ve şeffaflıkla yürütmek için canla başla çalışmalarabaşlıyoruz.filmset taşımıcalığı daha önceden de yaptığımız çalışmalardan gelen uzmanlık sayesinde kolaylıkla hallediyoruz. size yük olmasın, biz taşırız .Elektirikçi,tesisatçı,marangoz gibi kalifiyeli elamanlarımız ile gerek duyulan eşyaların sökme takma işlemini alanında uzman kişiler tarafından yürütülmektedir. Çalışanlarımızın en az 5 yıllık firmamızda geçmişi olan kişiler olup işinde uzman kişilerdir. Geçmişimizden gelen tecrübeyi siz değerli müşterilerimize aktarmaktayız...Film Set ve Stant Taşımacılığı


Ev ya da ofisin taşınması süreçlerinde keşif yaparak uygun bir mekân veyahut bir daire bulmak, daha sonraki aşamada kiralama ya da satın alma işlemlerine geçilmesi bu konuda ilk akla gelenler olsa da bu işin birde nakliye kısmı var ki bu noktada kaliteli hizmet sunan bir firmayla görüşülmesi mümkün olmaktadır. Film setinde ihtiyaç duyulan taşıma işlemi için bu konuda yardımcı olabilecek firmalarla iletişime geçip konuya dair detayların iletilerek bilgi alınabilir. Muhtelif malzemelerden sahne dekor gereçlerine kadar çok çeşitli ürünlerden söz etmenin mümkün olduğu film setleri için film seti taşımacılığı hizmeti mevcuttur. Film seti için gerekli olan ışık, ses ve görüntü malzemelerinin taşınması adına film seti taşımacılığı hizmeti sunan firmalara ulaşarak bu konuda sundukları hizmetin detayları öğrenilebilir. Taşınma götürülecek eşyaların belirlenmesi, paketlenmesi ve yeni adrese götürülmesi gibi değişik aşamalardan oluştuğundan dolayı bunun için bir firmayla anlaşarak nakliyenin kısa sürede gerçekleşmesi sağlanabilmektedir. Kendi içerisinde farklı dallara ayrılan nakliye sektöründe müşterilerin istekleri doğrultusunda evden ofise, özel okuldan film setine birbirinden ayrı alanlarda eşyaların araçlarla nakliyesi işlemi yapılmaktadır.


Ek olarak, Kurum Taşımacılığı üzerine yazdığımız yazımızı da inceleyebilirsiniz.

✅ Film Set Taşıma: İstanbul Film
✅ Film Seti Taşıma : Profesyonel Taşıma
✅ Taşıma Sigortası : HDI Sigorta
✅ Asansörlü Taşıma : 15.Kata kadar
✅ Hizmet Bölgesi : Türkiye Geneli
✅ Firma Belgeleri : K3-İso Belgesi

Film Set Taşıma Basamakları

Film Set Taşımata ilk kuralımız her zaman ciddiyet olmuştur ve bu ciddiyeti koruyarak kendimizi de geliştirerek zamana ayak uydurduk

ücretsiz expertiz

Ücretsiz Expertiz

Ücretsiz Film Set Taşıma Expertizimiz tarafından eşyanızın keşfi yapılır .Eşyanıza uygun arac ve parsone sayısı belirlenir .Eşyanın değerinde Sigorta ve Kasko belirlenir .

eşya paketleme

Paketleme İşlemi

Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyaların de-montajı ,kolilenmesi ve paketlenme işlemi Film Set Taşımaın yapılan en önemli basamaktır.

Taşımacılık

Taşıma İşlemi

Film Set Taşımaın paketlenen eşyaların hasarsız bir şekilde kamyona yüklenmesi, boşaltması ve montaj ,eşya dizaynı işlemlerinin bulunduğu basamaktır

İletişimde Kalın

İstanbul Nakliyat Firmaları arasında, Profesyonel Film Set Taşıma ve Şehirler arası taşımacılık hizmeti sunmaktayız..